Про компанію

Morphy Richards – британська компанія з більш ніж вісімдесятирічною історією, що випускає практично всі види сучасної побутової техніки. Продукція компанії поєднує у собі високу якість, зручність, функціональність та сучасний дизайн. Саме тому техніка від Morphy Richards сьогодні є практично у кожному британському будинку.

201611090844334433 1

Засновники компанії Дональд Морфі та Чарльз Річардс, 1936 р.

Історія Morphy Richards

Вперше побутова техніка, така як праски, тостери, електричні плитки почала проникати до домашніх господарств у 1930-х. Це були скоріше предмети розкоші, недоступні пересічному покупцю. Однак технології вже дозріли, щоб зробити ці речі масовими. Донал Морфі побачив цю можливість і поєднався з Чарльзом Річардсом. Разом вони працювали у компанії з виробництва електричних плиток, Морфі – інженером, а Річардс – продавцем. 8-го липня 1936 року вони зареєстрували нове підприємство – приватну компанію, що працює з електричним, газовим та радіообладнанням.

У 1936 році компанія почала виробляти електрокаміни, які були вдвічі дешевші за продукцію конкурентів. 1937 року було налагоджено виробництво прасок.

Етапи розвитку бренду
mr history ua 1
Morphy Richards сьогодні

Morphy Richards  сьогодні є брендом побутової техніки №1 у Великій Британії. За статистикою, у 90% англійських домогосподарств є хоча б один продукт від Morphy Richards. А в половині британських будинків є більш ніж 2 пристрої.

У лінійці побутових пристроїв для сніданку основна увага приділяється дизайнерським рішенням, які дозволяють техніці Morphy Richards максимально органічно вписуватися в інтер’єри сучасної кухні.

У категорії техніки для приготування їжі компанія орієнтується насамперед на концепцію здорового харчування.

У сегменті “догляд за будинком” Morphy Richards поєднає ергономічние рішеня та високотехнічі характеристикі, що дозволяє витрачати значно менше часу на домашні турботи.

Сьогодні компанія активно просуває свою продукцію на нові ринки: Східна Європа, Австралія, Туреччина, Іран, Китай, Індія, Таїланд, Малайзія, Тайвань та ін.

foto 2 prince charles

Наслідний принц Великобританії Чарлз на відкритті інженерного центру Morphy Richards, 2007

Morphy Richards в Україні

З 2021 року компанія Morphy Richards має офіційне представництво в Україні. За цей час ми зуміли налагодити постачання на український ринок практично всього спектра продукції компанії. Проведено велику роботу з розширення мережі сервісної підтримки продукції в усіх регіонах України, кількість яких постійно збільшується. Налагоджено постачання комплектуючих та аксесуарів, автоматизовано систему реєстрації та підтримки проданих виробів. Компанія продовжує нарощувати свою присутність в Україні та виводити на ринок нову продукцію.

Morphy Richards у світі
Кошик
Догори