Дилерам

Офіційний представник марки Morphy Richards в Україні компанія ТОВ “ТЕХНОСТОР” активно розвиває дилерську мережу. Для наших партнерів ми пропонуємо привабливі умови співпраці: гнучкі ціни, інформаційну підтримку, постачання рекламних матеріалів, запасних частин і комплектуючих, навчання фахівців.

Бренд побутової техніки Morphy Richards широко відомий в Англії та країнах ЄС. За статистикою, кожна англійська сім’я володіє в середньому 2-ма продуктами від Morphy Richards. Перевагою компанії Morphy Richards є вдале поєднання технологічності, власних інноваційних розробок, практичності та сучасного дизайну. Виробництво продукції ведеться з урахуванням сучасних стандартів якості, тому гарантійний термін на будь-який виріб від Morphy Richards становить 2 роки.

Український ринок побутової техніки продовжує зростати. Morphy Richards має товарну лінійку продукції практично у всіх сегментах цього ринку. І ми продовжуємо виводити на ринок нову продукцію. Morphy Richards – сильний бренд зі світовою популярністю, співпраця з яким принесе вигоду Вашій компанії.

Кошик
Догори